Lajmet e fundit nga kategoria: Rozë

yje-ndryshko-ballina001

10 yjet e Hollywoodit, që nga fëmijëria deri më sot

Thonë se – koha fluturon. Duket sikur të kishte qenë dje koha kur kemi shikuar filmin “Ghost”, ku luante vajza e re dhe sharmante, Demi Moore, e cila sot është nënë e tre fëmijëve të rritur. Nëpërmjet fotografive, Bright Side ...

vic-modele-ballina1111

10 modelet më të nxehta të “Victoria’s Secret”

Karriera e modelimit është një prej profesioneve më të preferuara në botë. Edhe pse, jo gjithkush arrin të prekë majat e suksesit në këtë profesion, ka dhe të tillë që arrijnë të bëjnë një gjë të tillë. Në botë njihen disa ...

VIP-nena-ball001

Njihuni me nënat e 25 meshkujve më të famshëm të planetit

Asgjë tjetër nuk ngjason me lidhjen shpirtërore që ekziston në mes të ëmës dhe të birit. Pa marrë parasysh moshën e tij apo dhe jetën private që ka krijuar, nëna gjithnjë do ta trajtojë të birin e saj si të ishte një foshnje, ...

monro monroe ballina111

10 fakte të panjohura për Merilyn Monroe

Konsiderohet sinonim i bukurisë femërore, ndërsa është shpallur femra më e bukur e të gjitha kohëve. Ishte aktore, modele dhe këngëtare. Ndërtoi një karrierë të bujshme si bjondina më tërheqëse në botë… ndërsa ishte ëndërr e ...

"Ocean's Thirteen" Handprint and Footprint Ceremony

17 meshkujt më atraktivë në botë – në 30 vjetët e fundit

Për çdo vit, redaktorët e revistës prestigjioze “People” – por dhe revistave tjera të famshme – përpilojnë listat e meshkujve më atraktivë në botë. Disa prej tyre, siç janë George Clooney, Richard Gere, Johnny Depp dhe Brad ...