Lajmet e fundit nga kategoria: Rozë

AV-9

10 femrat më seksi në botë, të gjata mbi 180 cm

Jo të gjitha femrat e gjata janë seksi, sepse, vërtetë nuk do të ishte fer. Por, nëse një femër e gjatë është dhe seksi, atëherë është vështirë të mos vërehet prania e saj, kudo që shkon. Shumë femra të gjata të bukura janë ...

estet-mashk-ballina1111

22 të famshëm që u janë nënshtruar kirurgjisë estetike

Kur flasim për kirurgjinë plastike/estetike dhe njerëzit e famshëm, menjëherë na shkon mendja të bukuroshet e Hollywoodit – ato që mahnisin botën mashkullore me pamjen e tyre. Megjithatë, gaboni shumë nëse mendoni se vetëm femrat VIP ...

ngjashmerite 0001

Ngjashmëria e habitshme e futbollistëve dhe artistëve

A e keni dëgjuar ndonjëherë thënien që, secili person ka një “kopje” të veten dikund në botë – pra, një person tjetër që ngjan tmerrësisht më të, e të cilin nuk e ka as vëlla e as motër binjak/e? Ndoshta dhe nuk e keni ...

modelet-50-ballina1

Modelet “hot” edhe pse i kanë kaluar të 50-at

Njihen si ikona të modës që kanë zbukuruar pasarelat dhe ballinat e revistave prestigjioze të modës me qindra e mijëra herë. Sot, ndërkaq, duken për mrekulli edhe pse i kanë kaluar të 50-at. Mësoni se cilat janë 10 divat e modës që ...

Susan Sarandon1212

Aktoret që pretendojnë se mplakja ua ka shkatërruar karrierën

Nuk është sekret se në Hollywood shumica e roleve që janë në dispozicion për femra janë të përshtatura për aktore të reja në moshë, shumë prej të cilave me t’i mbushur të 40-at, thjesht bien në harresë. Këto janë 7 aktoret të ...