Lajmet e fundit nga kategoria: E kuqe

keshilla zona1

Zgjoni zonat e harruara erogjene!

Zonat erogjene ndahen në zona të njohura dhe në ato të cilat më pak i njihni. Assesi mos i harroni këto të fundit! Flokët lihen anash. Është fakt që femrat nuk lejojnë që edhe ashtu t’ua shprishni flokët. Merruni me… ...

cifti keshilla0008

10 mënyra që të bëheni më të shkathët në shtrat

Çka e karakterizon dashnoren fantastike? Mësoni nga ky tekst! Me gjithë besimin popullor, nuk ju nevojitet dije nga udhëzuesi si p.sh.”Si të bëheni divë e filmave pornografikë në shtrat”. Në të vërtetë, gjërat janë shumë më të ...

plazhi seks2

Këto gjëra për seksin me siguri nuk i keni ditur

Shkencëtarët dhe seksologët kanë zbuluar një sërë informacionesh interesante, kur është fjala për seksin. Argëtohuni duke lexuar dhe mësoni diçka të re. Orgazma e femrës zgjat pothuajse katër herë mëshumë se ajo e mashkullit. Kjo ...